Men's Forum
Kako se ponasati u vezi - Printable Version

+- Men's Forum (http://men.razvoj.org/forum)
+-- Forum: GLAVNI FORUM (/forum-3.html)
+--- Forum: Generalni Forum (/forum-5.html)
+--- Thread: Kako se ponasati u vezi (/thread-3062.html)

Pages: 1 2 3

Kako se ponasati u vezi - Tenor Fly - 04-04-11 14:09

-------------------------------

RE: Kako se ponasati u vezi - player01 - 04-04-11 14:18

Moras ocekivanja spustiti, i traziti djevojku koja je prikladna za vezu....Nije ti za vezu bas neka cura koju mozes jebati nakon 10 dana, jest jedino ako si mazohista teski Smile

Osim toga, riba ce nakon nekog vremena imati ocekivanja od tebe, i tvoj kurac sam po sebi nece biti dovoljan, vec trebas imati i koju kintu viska, dobar auto, stan prazan, i tako dalje...

Uglavnom veza ono, bez varanja i tako dalje....Potrebna je fina i cestita djevojka kojoj i materijalna strana nije prioritet...

RE: Kako se ponasati u vezi - maestral - 04-04-11 20:01

Veza pre svega podrazumeva ravnopravno učešće, dobijaš i daješ ljubav, intimnost, poverenje...
Tolerancija mora da postoji, niko nije savršen.
Moraš da imaš svoje prioritete, da znaš šta želiš
Da se zna "ko je gazda" tj da ti budeš taj koji donosi "konačne odluke" (izlazak u grad i td), jer ako se ti njoj potčiniš i postaneš "papučar" ona će kad tad osetiti potrebu za "pravim muškarcem" (koji kontroliše "okvir"), neko je postavio link za TP LUCAS kojeg je žena ostavila zato što je "nice guy"
Kaže se da postoje --dve "polovine jabuke" koje čekaju da se sastave-- tj "potraga za srodnom dušom" to deluje romantično, a u stvarnosti mi ljubav ( vezu) treba da gradimo, da ulažemo u nju.

RE: Kako se ponasati u vezi - Tenor Fly - 04-04-11 20:22

RE: Kako se ponasati u vezi - maestral - 04-04-11 20:34

Možda je problem u tebi.
Tvoje stanje uma (vibracije), neverbalna komunikacija ili nešto treće što ne primećuješ, a što ipak dovodi do toga da se "sve devojke ponašaju isto".

RE: Kako se ponasati u vezi - Tenor Fly - 04-04-11 20:38

RE: Kako se ponasati u vezi - kopra - 05-04-11 15:17

Sto se tice materijala: http://relationshipdvd.com/

love system relationship management

Skinuo sam, ali nikad nisam preslusao.... Tako da ne mogu da ti kazem, da li je dobro ili lose...

RE: Kako se ponasati u vezi - magnetic - 05-04-11 18:01

(04-04-11 20:22)Tenor Fly Wrote:  Al evo sad, bivsa devojka je zaljubljena u mene, raskinuli smo jer nije bilo ravnopravnosti u vezi - ja sam se trudio, a ona nije. I sad me jurila da se mirimo, popricali smo o svemu, i bas smo bili ok neko vreme, i od kad smo se poljubili, ona prestala da se trudi. Misli da je postigla ono sto je htela i da ne mora da se trudi. Ne moze da izdvoji vreme za mene jer kao treba da uci. Vidjamo se jednom nedeljno. Ne trudi se da nadje vremena za mene, a kad raskinem onda me juri da se mirimo i bude sva divna i trudi se. Zanima me zasto se to desava. Nju sam naveo kao primer, a to mi se cesto desava. Gledam oko mene mnogi moji drugovi imaju devojke koje ih postuju i slusaju a mene moje devojke ne shvataju ozbiljno. Cesto saznam kako pricaju drugaricama "jao kako sam se zaljubila on je savrsen" i onda odjednom postanu bezobrazne i kao da ih boli kurac, ne postuju me uopste.

Neke djevojke imaju potrebu da budu konstantno u vezi, s'kim god bile.. Valjda to ima veze sa njihovim samopostovanjem i osjecaju se nesigurno kad su same. I jos nesto, bez uvrede ali imam dosta poznanica koje imaju momke koje koriste samo za setanje i kao mamac za neke bolje prilike.. Sto ne mora da znaci da si ti taj mamac, mozda se jednostavno samo previse trudis oko nje, a kad prestanes njoj to zahvali Wink

RE: Kako se ponasati u vezi - Tenor Fly - 06-04-11 05:15

RE: Kako se ponasati u vezi - MisteR - 06-04-11 23:35

Smijesno je to kako na jedan vjestacki nacin zelis da naucis o vezi i odnosima u vezi izmedju 2 -je