Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jebanje
14-05-11, 23:16
RE: Jebanje
MORAS BITI SISTEMATICAN,to treba da izgleda ovako

Znas kako,nesto sam ogladneo ajde ako hoces da pojedemo nesto.....KAD ODES TAMO.....nesto sam umoran a bre i ona buka je ocajna,ajde ako hoces malo da prosetamo,ispricamo se.....SAD LOGISTIKA NA DELU,TVOJE JE DA NABAVIS PROSTOR,JBG......eee znas kako ja zivim ovde pored,u onoj zgradi,ispascu kulturan i uljudan pa te pozivam da vidis moje slike kad sam bio klinac,ne brini,vraticu te nazad brzo(obavezan elemenat,nek stan shvati kao usputnu stanicu)......

E sad neces ti odma za gace kad udjes,nego lepo pustis muzikicu,kazes cuo si nesto novo,izvadis neko vince,i dalje je ne napadas,nego sasvim normalno sednes pored nje,pricas,opustas je,polako dodirujes,poljubis,a onda polako skidaj,korak po korak,kad joj skines gornji deo nek pomisli samo da ce ostati na tome,eee onda polako uzmes malo vise,inicijativa

Najveca greska muskaraca je sto misle da je dovoljno samo reci ono iz popularne pesme "Idemo do mene",ne ide to tako rodjaci,treba sve isplanirati i praviti VRLO SITNE korake,pravite male zalogaje,takve da moze da ih proguta,kad pogledate ove od mojih segmenata,nijedna nije nesto direktna,nego sve je normalno,dodjes do sexa na taj nacin sto ides "normalnim" putem,sve u skladu sa ljbaznoscu,dostojanstvom,emocijama i sve polako....

A znam odgovor nevernih Toma "pa i one vole sex",to je tacno,medjutim ona "slut" barijera je uvek zastupljena,evo argumenat,mnogo ce joj biti bolje da drugaricama prica da se nekako slucajno zadesila kod tebe,pa da je atmosferica bila lepa,pa da si ti imao razumevanja za nju,da je bilo dosta spontanosti,nego jednostavno da izadje na pice sa drugaricama i kaze "ma odveo me gajbi i karao"
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
15-05-11, 02:18
Milosh-e druskane moj...ma koliko se ti lose i isfrustrirano osecao..kao da tapkas u mestu,recicu ti samo ovo...ti jebeno napredujes,moraces se jos malo peci na vatrici,kali se,kali se......uskoro ces jebati nesto,samo ukoliko uspes da te boli kurac za zavrsnicu..znaci,sve sto si blizi jebanju moras biti opusteniji i da te boli kurac sta ce se dogoditi ali moras raditi na tome da se stvari dese..ne forsirati,uraditi osnovno i bez velikih ocekivanja,.kazem raditi,osnovno..znaci pozvati je telefonom a ne zivkati sto puta,znaci muvati je uvece u klubu ali ne biti celo vece samo pored nje...ma viideces sve uglavnom teraj stvari do kraja...da jebes.Nemas u svesti da si jebac..imas prilaz imas pricu atrakciju ribe te zele ali jos ne znas odigrati do kraja...zato prikane igraj....samo ce ti se kasti,na dobrom si putuSmile aj pozzzz
17-05-11, 00:07
Tebra, ja mislim da si ti previse opterecen situacijom oko sebe, ko je kakav frajer, koja je riba sa kakvim likom itd... kao prvo, nije lepo da za ostale muskarce pises da su svinje, ovakvi, onakvi, jer tu se vidi u stvari tvoja ljubomora i nesigurnost u sebe. koja ti korist od sata, stana, auta, kad ne znas da se opustis, i da uzivas... kad kreces u grad, ili gde vec startujes ribe, to ne treba da ti bude glavna preokupacija, vec da se ti dobro zezas, ako si sa jednim ortakom, bitnije je da ispostujes njega, nego da zapalis sa nekom ribom, cak i ako hoce da se kresne... ja sam par meseci na ovoj sajtu, veruj mi da je dosta uticao na mene, mnogo se opustenije osecam, a i uspeh sa ribama je enormno veci, a nemam ni kintu, ni kola... i brate, zivis u bgu, pa jbt, kazes imas kintu, bleji u braunu par dana za redom, samo nemoj da budes mortus pijan, ponasaj se kao da te boli kurac za sex, ali flertuj, startuj, i ako nesto ne budes povalio, ja sam lud. Smile
17-05-11, 01:08
a nemoj da pricas..lako je tebi kad jebes Smile))) seti se kako ti je bilo dok si bio suva kurca...pa jbt. mrzis ceo svet u picku materinu Smile)))))razumem coveka ...ne daj se milose,dobro ti kaze Mr.Prskato jbg. moras biti opusten ali ljudi to nije lako,zato se samo zajebavaj..cekaj tek da vidis muke kad ti se ukaze prilika a on nece da jebe Smile)) e moj prikane...sve je to IGRAAAAAAAAAA...i zato samo napreeeeeeeeeddddddddddddddddddddddddddddddddd
17-05-11, 19:18
Da te jednostvano boli kurac za sve ja vise uopste ne razmisljam o seksu ako bas toliko zelis seks nadji si curu neku ima ih koliko hoces koje su ocajne kako netko ne moze seviti danas jeste moras uvijek biti malo nezainteresiran svako voli nesto svoje ali ja im stvarno ne posvecuje niti malo paznje znam sto zelim u zivotu pare vile dobre aute biznis meni je to u glavu a sevim svejedno mozda si previse normalan sve radis rutinski a ja takve tipove ne volim, imam curu a ona prijateljice koje se pale na mene i s kojima se mogu seviti kad hocu mozda sam umisljen ne znam ali ja imam taj feeling da ona hoce i boli me kurac ako je drugacije i tako ako prekinen s ovom upoznao samo desetke njezini frendica kuzis krug se samo siri.... ako samo mislis uciti bildati i misliti kako si CAR, sevi di zelis imas svoj stan imam i ja to je nesto najbolje sto mi se desilo ovih godina da mi starci kupili stan luksuzni od 50m2 u nekom gradu i mozes se ici karati kad god zelis, lazi im da imas auto makar ako nemas ili da si izgubio vozacku pa da morate ici pjesice ili je jednostavno vuci za kosu ili lupaj po guzi ja to volim raditi sad svatko voli nesto svoje... ako sam ti pomogao dobro ako ne opet dobro ciau

P.S 2 mjeseca bez drkanja svaka cast
01-06-11, 02:24 (This post was last modified: 03-09-13 01:03 by Tenor Fly.)
-------------------------------

VAZNO! Dosta sam promenio misljenje o svemu i povlacim sve sto sam pisao ovde. Zato vas molim da ignorisete moje prethodne savete jer su neki glupi i pogresni, pogotovo oni koji vas navode da gledate samo sebe, podizete ego, koristite devojke za seks, radite hipnoze, meditacije i ostala sranja.
03-07-11, 17:48 (This post was last modified: 03-07-11 18:33 by Ucitelj.)
Mozda je ovo stara tema, al ja sam novi ovde pa mi sve novo, da i ja ubacim svojih 100 dinara.

Citao sam tvoj post, i vidim da stvarno pokusavas. Sredjujes se, imas te neke fazone, sta ja znam. Ali jesi se ikad upito dali mozda pokusavas previse? Try hard. To ti je kao da se neko non stop fali, da to falenje bude ne atraktivno. Druga stvar jeste, kako si napiso sve ono, meni ispada da si sav obuzet sobom. Sve ja, ja, treniram, plivan, sampion, sav si zauzet sobom. Kako ti izgledas, kako ovo kako ono. To je toliko anti-zavodljivo, da ti odmah kazem. Moras izaci iz svoje glave, i prestati da mislis na jebanje.

Sad cu ti reci nesto vazno, to jeste, jebaces vecinom puta kad NE MISLIS na jebanje, kad si s nekom curom, i NE jebe ti se, nego kad ti se jebe. Jer tad si sav obuzet da hoces da je jebes, da se izgubis i zaboravis da je na tebi da je zavedes, da je skines, da je ubijes pricom, da toliko za tobom poludi, i tek tad da spavas snjom. Po meni zvuci, da ti si obuzet samo da jebes, odmah. Na sekundi. Kud zuris?

Dalje, od "cao sta ima, do srce moje, skini se", prodje dosta vremena. Zavisi skim si i kako. Sta hoces. Ako cura oseti da samo hoces da je jebes, da nemas nikakvog interesa za njom kao licnost, osobu, ili za njenim zivotom, ti ispadas, nije vazno ko si i sta si. Sampion, papin sin..nije vazno.

Za kraj, pocni da prilazis i sreces devojke koje "znas da se jebu". Nikad se nezna, al 9 od 10 danas jebe se. Ali nemoj uopste vise misliti da hoces da jebes, nego da je na tebi da ti nju zavedes, da se ako treba pa cak i zaljubi u tebe. To neki ti bude cilj. Ne da jebes, nego da zavedes. Ti kad nju zavedes, kad ona lezi doma navece, i misli na tebe, ona ce se sama skinuti, veruj mi, neces je trebati ni pitati.

Takodje, kad si u situacija da sto pises ljubis devojke, i sta ja znam, taj neki foreplay, imas dve opcije. Zaustavi, i upoznaj bolje. Zavedi je povremeno, ili napadaj tu noc, dok te ne osamari, zove konjem i pocne da mrzi. Ne, neznaci uvek Ne, nego znaci, pokusaj malo jace, hocu vise da me gejmas, igraj se mojom glavom. Jer ti nju kad pobedis mozgom, i igras se snjom, njeno telo ti sama da. Jer si jaci od nje, bolji.

I kao sto znamo, devojke se samo jebu s frajerima sto su "bolji" od njih. Vizualno bolji. I to kad ti udje u glavu, kad to budes svatio, same ce da ti se nude, i tada ces i neke da odbijes jer ne drze tvoje kriterije. Jer sve u svemu jebanje, i seks su jedna vrsta validacije. Ako ne i krajna validacija. >Cura kad odluci da se skine, da je ti jebes, ona tebi indirektno i podsvesno govori: Napuni me tvojom validacijom. Validiraj me. Stavi tvoj kurac u mene da se osecam vredna. Ti si vredan mene, spremna za tebe raditi sta hoces, pa cak i trudna ostati.

Zasto mislis da bi svaka picka jebala se s Brad Pittom, ili nekom rock zvezdom? Zbog validacije. Da ih napuni. Ne sto je ta ista rock zvezda, narkoman i izgleda kao ludjak, ali ona ima VALUE i ona hoce da je puni. E to brate moj, kad picke bude osecale da im treba tvoja validacija, onda tebi nece biti kraja.

Ajde sretno, Ucitelj.

U igri zavodjenja, postoji samo jedno pravilo: Nikad se NE zaljubi.
04-07-11, 23:03
- neko hoce iz hira da ima ribu ili da zbog toga smuva sto vise , a neko radi to sto uziva u zenskom drustvu..

iskreno svi ovde koji su registrovani dosli su zbog riba... dali zato sto ne znaju sa njima i voleli bi da nauce da uzivaju sa njima...
ili jednostavno da bi ih imali iz hira...postoji velika razlika

Ako zavodite iz ljubavi zato sto volite i imate to kao hobi , radite srcem, to se oseca, jer iskreno to je najbolje ako uzivate u zenskom prisustvu, jer tad je drugacija energija, opustenija, radite to iz srca, otvara vam se simpatije medjusobno..jednostavno imate jednu ili 1000 vi to radite iz srca i ta je i najbolja metoda...ne zanima me kolko ih imate...ali kljuc uspeha je da to sto radite, radite srcem i zato sto volite to, a NE zato sto ce neko reci gle ga nema ribu, ne muva ni jednu...ako radite i vi se dobro osecate i uzivate u njima, uspeh je zagarantovan, ukoliko radite mehanicki da bi se dokazali da bi se hvalili kako mozete, ili iz hira da ih imate, onda rezultati su znacajno manji....

bitno je da ti to zelis, i da to volis sto radis...

to bi bilo otprilike to..
05-07-11, 22:02
Ja radim to da bi jebo.
07-07-11, 23:03
(05-07-11 22:02)Adventure Wrote:  Ja radim to da bi jebo.

pa bar neko iskren.. samo se nadam da je tako.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)