Post Reply 

Thread Rating:
  • 1 Votes - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jebanje
28-07-11, 11:05
RE: Jebanje
svaka mu cast ,zna li se sto o njemu

Puškin je govorio: ,Što više volimo ženu, manje joj se sviđamo?'
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
01-08-11, 23:15
(21-07-11 22:53)Ucitelj Wrote:  Za kraj, validacija je jebena stvar. Dosta jebena. Ja sam naleto na lepe devojke ´, koje na prvi pogled covek bi reko, boze tako je lepa, dao bi joj sve sto zeli. Onda bi ja igro igru validacije, ignoriro bi je celu noc. I kad nesto ona kaze, ja bi je spuco nekim neggom. Ona jos vise potone u svojoj glavi, i oseca se ne vredna. I kad nesto jos kaze, ja bi je ubijo nekim komentarom. Ona blizu suza. Onda bi je digo s nekim osmehom, i dao do znanja da je ona cool. Posle prodje par sati, ja svima pokazem da sam vise cool od nje, onda ona trazi od mene validaciju, ja dam svima osim njom podpuno, kazem joj dodji samnom u sobu: sad ona hoce da radi sta joj kazem. Skini se, hocu da vidim kako izgledas. Ona izgleda kao da hoce da place, moli me samo da je jebem. Kao suze da joj krenu. Onda je jebem.

Takodje imao sam cura, lepi to jaja, koje misle da su kralljice i da ih svaki decko hoce, sto je vecinom upravu, koji su me napale fizicki jer im nisam dao validaiciju, krenu da me udare, bace casu na mene, jer ja ih toliko ignoriram a njene drugarice me toliko vole, da ona nezna sta ce. i onda me napadne, vristi kao luda, da sam majmun i dabogda ja umro. postanu histericne...

Neke se razplacu, za prave, pocnu da placu, da bi ukrala paznju. I posle ja bi je zagrlio i reko: sta je bilo? sto si tuzna? ona bi rekla , pa zasto me ignorises, svi me hoce, a ti me neces. U suzama jadnica, ja joj kazem:; hoces da te poljubim? ona kaze molim te poljubi me. Lljubim je a ona place. Radi sta joj kazes. Budu ko deca. Izgube pamet. Neke bi cure ubijo cutnjom kad izadjem na dejt snjima, govorio po dve tri reci, ubijo ih pogledom. Ona se pita, sto cuti? zar me nece? jer nisam dovoljno lepa? POsle kad nesto kazem, poljubi me, donesi ovo, daj ono, forsiram IOI's sto se kaze, ona radi sta hoces jer ne nisi validiro. Onda ja izvadim kurac i kazem pusi ga. Ona bez reci pusi.

Sretno, Ucitelj.

ej ucho

Da li misliš da su sve žene takve da traže validaciju? ako jesu, to bi značilo da sve imaju kompleks manje vrijednosti, čak bih mogao reći i poremećaj ličnosti. Sve to što si napisao ima jako puno smisla, ali teško mi je povjerovati jer sam i ja valjda takav da vjerujem da još uvijek ima normalnih cura koje cijene tradicionalne vrijednosti, ljubav, poštenje, iskrenost i da ne padaju na takve "manipulatore koji se igraju s njihovim osjećajima"...

Ili se varam? Znam da ti imaš dosta iskustva, ali ispada kao da s tom metodom možeš imati i jebati praktički bilo koju curu. To vjerojatno ipak nije baš tako pa me zanima što je sa curama koje ne padaju na takvo davanje validacije, tj. koje neće poluditi ako ih zavlačiš i poslije te moliti da ih jebeš samo da bi se osjećale vrijedne?
Drugim riječima, nisu iskompleksirane, nego su jednostavno svjesne da imaju posla s manipulatorom (zavodnikom) i ne žele ništa s njim

Pitam te valjda zato jer bih ja htio imati takvu djevojku, koja cijeni poštenje i iskrenost, a ne da stalno imam u glavi "što ako se nađe neki zavodnik koji će je izluditi i jebati samo zato što ona uvijek traži validaciju". Čini mi se da se to opet svodi na ono da li su sve žene kurve. Volio bih vjerovati da nisu, ali jednostavno ne znam...
05-08-11, 13:42
Suprotno misljenje od uce

I zene su ljudska bica,apsolutno je tacno ljudi,pare su najveci afrodizijak,lepo je da devojka bude sa glumcem ili modelom,i da se osigura i statuira za ceo zivot,ali vi svi pricate o tome kao da se TU zavrsava njihov zivot,da li je iko od vas pitao te devojke kako zive?kako im je da spavaju sa nekim koga ne vole,da se foliraju dobar deo zivota,ne svidja se njima taj tip vec ono iza njega,kuca iza njega auto iza njega,sve joj postane obaveza,a nakon nekog vreme shvati da je bez ljubavi,i mnoge pocnu da svrljaju okolo upravo sa tim obicnim ljudima,koji nemaju sta da ponude,medjutim su svakako srecne sa njim,a i to je sustina zivota i ljubavi,i one to shvate,pre ovih tvojih milijardera ili kasnije

Ocemo RL?imam ortaka koji nema sta da ponudi,jadan stan jadan auto,a garantujem ti dajem ruku video sam licno da svaka riba vise voli da fura sa njim nego sa mojim drugim "nobles" drustvancetom i bogatasima,kakve ribe njega jure,ribe koje su u spotovima koje mogu da budu sa kim god hoce,jure njega?a on jednostavno zna da je dobar u tome,zna kako sa devojkama,i uspali svaku sa kojom je.

Nije sve crno i belo,ne razvijajte takav pristup zivotu

"Sama pomisao na slusanje bilo kakvog self-help programa na temu "tebi nesto fali, evo ovo ce da te sredi" gadi mi se iz dna duse... Muskarci imaju mozak da naredjuje i muda da izvrsavaju naredbe. I to je to." ---Mr. Mack
08-08-11, 22:11
Smooth i 123,

Da bi spavo s curom, da bi ona zelela da je ti jebes, ti moras na neki, bilo koji nacin biti BOLJI od nje. Ovo se odvija na sve vrste cura. I dobre i lose. Sad, neke ces igrati lakse na tu validaciju, ako ih zavedes. Mozes da im ubiijes psihu, da polude za tobom. Zato ona mora nesto zeleti od tebe, mora zeleti tvoju validaciju.

Dok druge, kao sto sam piso, vodaces duze, ali idalje igrati istu igru samo na duze staze. Tu igru validacije. Ti ako njoj das svu svoju validaciju, ona ce izgubiti osecaje ze tebe jer te ima, i nisi joj intresantan. Nemoj te biti glupi ljudi. Ovo je igra psihologije.

Ljubav i disney, svaka cast al to je nesto posebno. Sad covek ako hoce nekku devojku na duze staze, naravno neces je igrati kao neku obicnu sto hoces za jednu noc.

Za kraj, ovo nema nista s parama da se radi, ili tako tim stvarima. Ovo jednostavno ide u tu kategoriju, da cure spavaju samo s tipovima koji su VISE COOL od njih.

A naravno nemozes jebati svaku picku, jer kao sto kazes, neke nece da se igraju stobom jer znaju sta dobiju, kurac i nista drugo.

Dal su sve kurve, ili ne, e to je vec filozosko pitanje momci.

Ajde sretno.

U igri zavodjenja, postoji samo jedno pravilo: Nikad se NE zaljubi.
09-08-11, 03:45
ucoooo reci coveku istinu,nemoj da filozofiras Smile
09-08-11, 03:50
Mene malo pocinje zivcirati zasto se vi momci ne bacite na posao, sve znate kako i sta raditi. Ne vidim potrebu za svaku sitnicu da pitate stvari u fazonu jel trebam prici odmah ili nakon 3 sekunde. Ili recimo sta cu, kako cu, jel ovako ili onako.

Prestanite razmisljati i pocnjite raditi afirmacije i poceti se zabavljati. Ako hocete preko noci nesta samo ce te kurcinu dobiti. Iz iskustva kazem, ko hoce neka poslusa.
09-08-11, 16:26 (This post was last modified: 11-08-11 14:20 by kopra.)
Mister, izbrisi ovaj post.... Ovde sam bio napisao nesto.. a trebalo je na drugom mestu...

Ili imas muda, ili imas drugaricu Smile
Zavodjenje devojaka je lako, ali je tezak put da to skapiras
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)